میزکار وسط استیل
میزکار وسط استیل

میزکارصنعتی فعالترین عضو خانواده بزرگ تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که نقش به سزا و پررنگی درکلیه زیرمجموعه های آن ایفا می کند.
لذا بدین منظورآن را به صورت اشکال و متریال های مختلف بسته به اندازه و شکل مد نظر مشتری ها از استیل سبلان سفارش داده و استفاده می کنند.

گاری حمل دیگ
گاری حمل دیگ

یکی از تجهیزات بسیار مهم در آشپزخانه های بزرگ و صنعتی گاری و چرخ حمل دیگ می باشد که جهت جابه جایی دیگ و بار سنگین از آن استفاده می شود . در بخش تولیدی استیل سبلان گاری  یا ترولی حمل دیگ استیل بنا به درخواست مشتریان در اندازه و شکل های مختلف  تولید می شود که توانایی حمل بار تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارد

کانتر سرد
کانتر سرد

معمولا از این دستگاه جهت نگهداری سبزیجات، سالاد، انواع دسر و ژله استفاده میشود. با وجود کانتر سرد در کسب و کارهای فوق دیگر نباید نگران پژمردگی سبزی‎‏ها و سالادها باشیم. از طرفی این دستگاه دارای دمایی مناسب جهت نگهداری سبزی‎ها، دسرها و سالادها میباشد و موجب یخ زدگی آنها نمیشود. این دستگاه را می توانید با تعداد لگن بنماری و اندازه دلخواه خود از استیل سبلان سفارش دهید

اجاق گاز چهارشعله فردار
اجاق گاز چهارشعله فردار

بهترین وسیله برای قرار گیری در کترینگ ها و آشپزخانه های رستوران ها میباشد.دارای سایز های 8/10/12 من میباشد.این اجاق دارای دو مدل متریال سبک و سنگین میباشد.بسته به نوع نیاز و بودجه مشتری در بخش تولیدی استیل سبلان قابل تولید میباشد.مناسب برای قرار گیری در کنار انواع کته پز و فر دیزی پز میباشد.دارای رویه استنلس استیل 430 خشدار ضخامت 0/8 میباشد.شعله های بسیار با کیفیت و مناسب از جنس چدن را دارا میباشد.