پرداخت

ما در حال حاضر روش های پرداخت زیر را می پذیریم (در هنگام قرار دادن سفارش شما گزینه پرداخت روش خود را انتخاب می کنید) :

  • پرداخت نقدی هنگام تحویل
  • پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب
  • پرداخت به صورت اقساطی
چگونه می توانم خرید کنم؟
آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟
آیا مالیات فروش را اعمال می کنید؟
چگونه می توانم خرید کنم؟

برای خرید، به سادگی مواردی را که می خواهید سفارش دهید، انتخاب کنید و آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس می توانید از طریق فرایند پرداخت و با استفاده از کارت اعتباری (Visa، Mastercard و American Express) و یا حساب PayPal یک پرداخت آنلاین مطمئن را انجام دهید. هنگامی که شما سفارش خود را با موفقیت انجام دادید، یک تایید ایمیل به صورت خودکار دریافت خواهید کرد .

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟

شما برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری ندارید، اما داشتن یک حساب کاربری شما را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را ذخیره و سفارشات قبلی را بررسی کنید. لطفا توجه داشته باشید که ما هیچ اطلاعات پرداخت در حساب شما را حفظ نمی کند. شما می توانید یک حساب کاربری را با کلیک روی اینجا یا با انتخاب در هنگام قرار دادن یک سفارش ایجاد کنید.

آیا مالیات فروش را اعمال می کنید؟

طبق قانون، ما ملزم به جمع آوری مالیات بر فروش در تمام سفارشات حمل و نقل به نیویورک و تنسی است. نرخ مالیات براساس آدرس دقیق تحویل تعیین می شود و هنگام سفارش شما نمایش داده می شود .

تاریخ تحویل

تمام سفارشات در داخل تهران از طریق پیک موتوری با نرخ های زیر (شما می توانید انتخاب کنید نرخ خود را در هنگام قرار دادن سفارش) :

  • پست سفارشی (۱ الی ۷ روز اداری) — هزینه ۱۰ هزار تومان
  • پست پیشتاز (۱ الی ۴ روز اداری) — هزینه ۱۵ هزار تومان
  • پیک موتوری (۱ روز اداری) — هزینه ۸ هزار تومان
چه هنگامی سفارش من حمل می شود؟
چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟
آیا من باید هر گونه مالیات یا وظایف اضافی را پرداخت کنم؟
چه هنگامی سفارش من حمل می شود؟

سفارشات از دوشنبه تا جمعه تا ساعت 12:00 بعد از ظهر EST (به استثنای تعطیلات) به طور کلی در همان روز حمل می شود. سفارشات پس از 12:00 بعد از ظهر EST یا تعطیلات در روز کاری بعدی ارسال می شود. سفارشات روز شنبه و یکشنبه در دوشنبه بعد (به استثنای تعطیلات) تحویل خواهد شد .

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

هنگامی که سفارش شما ارسال شده است، شما یک اطلاعیه ایمیل با اطلاعات ردیابی دریافت خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به ردیابی می تواند تا 24 ساعت طول بکشد بعد از ارسال سفارش شما.

آیا من باید هر گونه مالیات یا وظایف اضافی را پرداخت کنم؟

به عنوان گیرنده، شما مسئول تمام وظایف واردات، گمرکات و مالیات های فروش محلی محسوب می شود که کشور شما حمل می کند؛ پرداخت این ضروری است تا سفارش شما را از آداب و رسوم پس از ورود آزاد کند. متاسفانه، ما نمی توانیم در مورد مبلغ دقیق چنین اتهاماتی، از آنجا که آنها برای هر مکان خاص است، توصیه کنیم .

دلایل زیادی برای توقف خواندن و شروع به خرید وجود دارد !

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/steelsab/public_html/wp-includes/functions.php on line 4348